background

Uroczystość wręczenia stypendiów Wójta Gminy Liszki

Dodano: 24.06.2024

W piątek, 21 czerwca 2024 roku, o godzinie 14:00, na hali sportowej w Szkole Podstawowej im. św. Jana Kantego w Liszkach odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Wójta Gminy Liszki. Wyróżnienia przyznano uczniom szkół podstawowych za osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne.

Wójt Gminy Liszki Pan Wojciech Starowicz uhonorował 137 uczniów, którzy przez cały rok szkolny 2023/2024 wyróżniali się pilnością, sumiennością i systematyczną pracą. Wśród nagrodzonych znalazło się 100 uczniów z klas IV-VI oraz 37 uczniów z klas VII-VIII. Wysokość stypendiów była zależna od średniej ocen uzyskanej w wyniku klasyfikacji rocznej oraz miejsc zajętych w olimpiadach, konkursach przedmiotowych i tematycznych organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Nagrody dla uczniów wręczali: Wójt Gminy Liszki Pan Wojciech Starowicz, Dyrektor GZEAS Pani Anna Maślanka oraz dyrektorzy poszczególnych szkół.

Wszystkim nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy. Życzymy dalszych wielu sukcesów oraz bezpiecznych i słonecznych wakacji!


Zapraszamy na relację zdjęciową dostępną pod poniższym linkiem:

https://www.facebook.com/share...