background

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej (14.10.2021 r.)

Dodano: 14.10.2021


Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Oświaty, Szanowni Rodzice i Drodzy Uczniowie!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim tym, którym zależy na edukacji i wychowaniu młodego pokolenia Polaków. Dzisiejszy święto to szczególny dzień dla całej szkolnej społeczności: nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, uczniów i ich rodziców. Wszystkim bardzo dziękuję za zaangażowanie w pracę na rzecz szkół w gminie Liszki.
Dyrektorom szkół i Nauczycielom życzę zadowolenia z pracy, wytrwałości w przekazywaniu wiedzy i kształtowaniu postaw młodego pokolenia, satysfakcji z odkrywania talentów i osiąganych wyników. Dziękuję za Wasze oddanie, okazywane wsparcie oraz ogromne poświęcenie i wysiłek.

Wszystkim Pracownikom Oświaty życzę zdrowia, wszelkiej pomyślności i radości z osiągnięć w pracy zawodowej. Rodzicom dziękuję za trud włożony w edukację oraz wychowanie swoich pociech. Życzę Wam wytrwałości w motywowaniu dzieci, natomiast uczniom niesłabnącej motywacji w zdobywaniu wiedzy i umiejętności.

Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku szkolnym będą radosne i pełne odpowiedzialności za edukację i wychowanie dzieci i młodzieży.

Z wyrazami szacunku,
Paweł Miś
Wójt Gminy Liszki