background

Stypendia dla zdolnych uczniów Gminy Liszki zostały rozdane

Dodano: 26.06.2023

            Uroczystość wręczenia stypendiów Wójta Gminy Liszki dla uczniów szkół podstawowych za wyniki w nauce i szczególne osiągnięcia sportowe i artystyczne, dla których organem prowadzącym jest Gmina Liszki, odbyła się w piątek 23 czerwca 2023 r. o godzinie 14:00 na hali sportowej w Szkole Podstawowej im. św. Jana Kantego w Liszkach.

Uczniowie, którzy osiągnęli bardzo wysokie wyniki w nauce, a także którzy zdobyli liczne sukcesy sportowe i artystyczne w roku szkolnym 2022/2023 zostali docenieni przez Pana Pawła Misia -Wójta Gminy Liszki

W gronie nagrodzonych znalazło się 121 uczniów, w tym 76 uczniów z klas IV-VI i 45 uczniów z klas VII-VIII. Wysokość otrzymanych stypendiów za wysokie wyniki w nauce uzależniona była  od wysokości uzyskanej średniej z ocen w wyniku klasyfikacji rocznej oraz miejsc zajętych w olimpiadach, konkursach przedmiotowych i konkursach tematycznych ogłaszanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty i Ministerstwo Edukacji Narodowej. Wyróżnieni uczniowie otrzymali również pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!